DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Výsledek turnaje !!
  Autor: Erosion  Datum: 27.02.2011 - 20:26    
 
Ano je to tak, dnes přibližně v 19:45 skončil turnaj pořádaný klany BJ a S4Y. Včerejší průběh turnaje můžete spatřit níže, takže se budu věnovat pouze dnešku a předem bych se chtěl omluvit, jestli něco spletu u našeho Masters-SAM teamu protože jsem byl pověřený vést druhý team a to Golden-SAM. Dnešní herní den jsme začali my - "Zlatíčka", ve 14:00, zápasem proti klanu Serious Masters Team. Hrát se mělo na S4Y serveru, ale každé 2 minuty to házelo, cca na jednu minutu, ***NETWORK TROUBLES ***, tak jsme se rozhodli vypůjčit si náš Public server, protože na CW serveru se hrál zápas LVC vs. S4Y. Za nějaký čas nepřišel žádný rozhodčí, tak jsme začali. Sice jsme přes menší problémy či nedorozumění začali s třiceti minutovým zpožděním, ale to už bylo vedlejší. Kvůli absenci rozhodčího jsme nevěděli kolik kol se má hrát, tak jsme to provedli jako ostatní teamy při včerejší kvalifikaci a to tak, že každý team vybral 1 mapu a ta se hrála 5x. Náš team si vybral mapu Zaya Training a soupeř mapu Cross Y. Začali jsme soupeřovo mapou, na které se nám moc nevedlo a mapu jsme prohráli 2-3 a už to vypadalo, že se zrodí senzace, protože SMT nás nikdy předtím neporazilo (pokud mě pamět neplete). Následovala naše mapa, na které jsme naštěstí zabrali a přez zdrcující závěr otočili stav ze 3-4 na 6-4 a to nás posunulo do dalších bojů.

Ihned po zápase se SMT nás čekal semifinálový souboj proti klanu Levice Crew. Já osobně jsem po první mapě musel odejít, takže nevím, jak zápas probíhal. Ovšem poté co jsem dorazil domů jsem zjistil, že jsme vyhráli poměrně hladce s výsledkem 13-7 a to nás poslalo do FINÁLE.

Jenže mezi úspěchem proti LVC a finále, nás dělilo spousta čase, ve kterém nastoupili borci z našeho druhého teamu. Ve čtvrtfinále narazili na druhý team klanu Serious Masters Team. Tento zápas jsem sledoval a musím uznat, že byl více než vyhrocený. Za 7-3 pro M-SAM jeden hráč ze SMT hanlivě označil rozhodčího Flashe a za to ho potřestal Blownutím. To potrestaného rozčílilo a ošklivě zanadával, změnil si nick a všechny od nás překvapilo a odešel. Po něm následovali další až na serveru zůstal pouze M-SAM a rozhodčí, který nařídil kontumaci v poměru 20-0 pro SAM, který postoupil do semifinále, ve kterém měli potkat vítěze utkání Deitas vs. Stop for You.

První zmiňovaný ovšem utkání zvládl a postoupil do semifinále. Toto semifinále jsem, kvůli osobní hygieně, až na závěrěr neviděl, takže se omlouvám, že to docela zkrátím. Přišel jsem za stavu 7-3 a tak jsem myslel, že M-SAM to zvládne, ovšem kolo při kterém jsem přišel vyhrál M-SAM a skóre se pošouplo na 7-4 a už jsem uviděl, že je zle. Poté přišli čtyři nevydařená kola a M-SAM prohrál s klanem Deitas 11-4 a nedosáhli vytouženého finále proti Golden-SAM. Mám zdůraznit, že M-SAM tento zápas prohráli jen díky svým failům.

A teď velké FINÁLE. Jelikož se protáhlo semifinále a klan Deitas si vyžádal dvaceti minutovou přestávku, tak se mělo začít v 19:30. Jenže na serveru se pohybovali pouze 3 hráči z Deitas a jeden, který z nepochopitelných důvodů, byl ve skupině pro Spectatory. Proto se opět z nepochopitelných důvodů čekalo, až se hráč dostaví, když mohl hrát hráč, který byl ve spectu. Když konečně dorazil (19:40) rozčílil se, a začal nadávat a hanlivě označovat Honyu, že nesmazal jeho mapy. To ho tak dopálilo, že odešel ze serveru (ani nevím jestli se pak vrátil). A tak se tedy začalo. My jsme si vybrali mapy Carbon DD a Cross 28 a soupeř mapy Wankenstein DD a Cross 28. Začalo se tedy Carbonem. Hned při prvním kole finálového zápasu jeden hráč klanu Deitas vzal Infernuse a za to byl potrestán blownutím. Aby to nebylo málo náš hráč Ferda, který měl být spectator byl AFK a na začátku kola zůstal stát ve "slepé uličce", cojž podle leader klanu Deitas poškodilo hráče a kolo mělo být restartováno. To ovšem nepřipadalo v úvahu, protože nikomu nepřekážel a tak rozhodčí rozhodli, že restar nebude. To rozčílilo hráče klanu Deitas a jejich leader dal povel k přesunu jednotky na jejich server se slovy, že odstupují z turnaje. Když odešli, tak nás organizátor Boban označil za VÍTĚZE TURNAJE a my mohli jít "slavit".

Abych celý turnaj shrnul, tak musím říct, že byl zorganizován hrozně, co tedy každý zúčastněný viděl, ale dalo se to překousnout. Pouze mě zaráží chování některých lidí, kteří nakoukli do turnaje.

Na závěr bych rád poděkoval Voskovovi, Filipovi, Phoenixovi a Strikerovi, že jsme to spolu nervově vydrželi a dotáhli to až do "úspěšného finále".
 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#19 od cheap beats by dr dre 04.06.2011 - 05:14
quote
Avatar  
tated he or she likes the actual day-to-day issues, that provokes him or her to become the best he can always beYou should be a special individual to perform the Ed Hardy Down Jackets things they`re doing, Goodman said involving EMTs and also paramedicsBeing a 9-1-1 dispatcher, Goodman says they are fully aware you may anticipate the unforeseen in their type of work Based on more than 30 years of experience from Ed Hardy Hoodies the Harvard health-related community, CRICO/RMF Tactics offers proven techniques as well as data-driven insights in which reveal hidden areas of threat and also provide doable brains to operate a vehicle fundamental change that will changes the safety involving Monster Davis Tribut affected individual proper care This can include adoption with the Slim beliefs, when techniques tend to be standardized whenever you can to reduce errors, along with pointless perform that does not add value to affected individual treatment can Monster Diddy Beats be eliminated Happy EMS Week, Goodman stated

ethodized connection activities, which give distinct requires or even activities in the individual`s Impotence pay a visit to, assist in the particular marketing and sales communications involving essential cheap beats by dr dre concerns and data Vice President regarding CRICO/RMF TechniquesThat recognizes people who do the job regarding crisis health-related providers, Krieger mentioned from the weeklong get together EMS personnel includes Beats by dre people that transfer your sick and tired and hurt in order to healthcare establishments and the health-related employees present in hospital emergency rooms As outlined by medical malpractice Discount ED Hardy information from CRICO/RMF Strategies` Marketplace analysis Standard Method (Cbs television studios) repository, urgent situation medication is one of the top five places using the top medical malpractice claims Ed Hardy Long Sleeve Shirts as well as diagnostic malfunction is the # 1 cause of medical culpability of this type When you find

#18 od Phoenix 28.02.2011 - 17:17
quote
Avatar  
Můžeš být rád za to že Slovenská scéna ještě nevznikla amused

#17 od Striker 28.02.2011 - 17:00
quote
Avatar  
prave preto som rad ze som slovak amused

#16 od Amoniak Clanmember 28.02.2011 - 16:28
quote
Avatar  
Tak to by se ale česká MTA scéna musela posunout někam úplně jinam, abysme se dostali na úroveň Try smiling

#15 od Phoenix 28.02.2011 - 15:48
quote
Avatar  
Co ty víš smiling mozná za pár let budeme slavní jako Try smiling Chce to čas amused

#14 od Erosion 28.02.2011 - 14:47
quote
Avatar  
česká MTA liga nikdy úroveň mít nebude amused

#13 od BrianCze* 28.02.2011 - 14:40
quote
Avatar  
Já tě chápu Hony. Vim jaký je stim sraní a ješte kdybych maturovatl tak bych se asi uplně vyprdnul na ňáké pitomé MTA smiling Jak jsem se stebou jednou bavil třeba na podzim by bylo dobré uspořádat MTA ligu která by měla úroveň smiling

#12 od Honya 28.02.2011 - 13:50
quote
Avatar  
a ze kdyz reknu, ze sme to posrali a prohrali si to sami mi nepride jako omluva myho tymu

#11 od Honya 28.02.2011 - 13:48
quote
Avatar  
1. Maturuju, 2. Uz druhy turnaj, kde dis potamzo jeste lvc krasne odehrali `vypjaty finale`
ted mi briane rekni-ma cenu se kuli tomu srat? To radsi udelam turnaj s try, ug, exo apod.

#10 od BrianCze* 28.02.2011 - 08:39
quote
Avatar  
Turnaj mě sklapal čekal jsem aspoň něco ja Vánoční Turnaj. Organizace, ale dost selhala :/ Možná by to chtělo, aby SAM zase něco uspořádali. Nebudu ale už nadávat na organizaci buďme rádi, že vůbec něco bylo.
Jen ke včerejšku smiling Neřikám, že sem nenadával na Flashe, ale BLOW bylo to poslední co mě dorazilo na tom turnaji, protože ukončit CW v 17:20 při jakémkoliv výsledku je docela velká blbost. smiling (Samodřejme kdyby byl výsledek pro SAM opačný tak by jste taky zcela určitě prostestovali smiling )

#9 od VaVa 27.02.2011 - 23:54
quote
Avatar  
jn, omlouvej svůj tým amused ale tak chápu, taky někdy nemáme své dny. Překousnout? Vždyť ani mí hráči neměli chuť hrát už... Nejsou to nolifeři, hrát v kuse několik hodin samé zápasy.... amused

#8 od Honya 27.02.2011 - 23:42
quote
Avatar  
Jsme si to prohráli sami...

#7 od Honya 27.02.2011 - 23:42
quote
Avatar  
Jinak CG, my v zápase s Dis sme hráli hrozně...

#6 od Honya 27.02.2011 - 23:41
quote
Avatar  
byste taky furt jen odstupovali. To překousni a dohraj to ne? hraješ pro radost

#5 od VaVa 27.02.2011 - 23:07
quote
Avatar  
Taky hlavní důvod našeho odstoupení... poslední kapka padla bohužel při zápase s vámi, odstoupit jsme chtěli už při zápase proti S4Y - dost vážně jsme o tom diskutovali...

#4 od Amoniak Clanmember 27.02.2011 - 22:39
quote
Avatar  
Ingni ten byl pěknej, já to z toho poznal hned a bez přemýšlení - říkal sem si "těchhle 5 týmů se pomuchluje a jednoho vykopnou, potom vyřazovcí normální pavouk" amused
Znáš Feynmannovy diagramy? amused To je teprv přehlednost sama
http://astronuklfyzika.cz/FeynmanDiagramy.gif

#3 od Ingnition Clanmember 27.02.2011 - 21:47
quote
Avatar  
To že bude zápas špatně zorganizovanej šlo poznat už jen po prvním zveřejněním pavouka amused

#2 od Striker 27.02.2011 - 21:41
quote
Avatar  
jn to bolo pekne amused

#1 od Amoniak Clanmember 27.02.2011 - 21:40
quote
Avatar  
Asi nejlepší hra když jsme se s Marou byli v kleštích od čtyřech SMT (dva z každé strany, my uprostřed) a ještě sme zvládli bez úhony utéct amused

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.