DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Nový rozhovor
  Autor: Erosion  Datum: 19.03.2011 - 15:40    
 
Po delší době tu máme nový rozhovor. Rád bych dělal rozhovor s každým hráčem, který se dostane z Trialu do "hlavního" klanu Dnes jsem "vyslýchal" prvního šťastlivce, který je u nás teprve od včera a tím hráčem je XeOn.

Ahoj XeOne, než začneme, tak bych tě chtěl přivítat v klanu. Mohl by jses nám trochu představit?
Děkuji. Mé jméno je Miroslav Perný , je mi 14 let. Bydlím v jedné vesničce zvané Řepníky v Pardubickém Kraji, nedaleko Vysokého Mýta. Rád tancuji, hraju hry, sportuji, vytvářím videa, apod.

Mohl bys popsat, jaká byla tvoje první a poté následná reakce, když ti Honya řekl, že jsi právoplatným členem SAMu?
Koukal jsem jak výkuk a poté jsem skákal radostí po pokoji.

Co říkáš na to, že jsi teprve druhý hráč v novodobé historii SAMu, který se dostal přes Trial do klanu? A co si myslíš o tom, že tvoji kolegové z Trialu Shampoon a Trucking se do SAMu nedostali?
Mno jako je to pro mě velká čest, a druhý hráč? Tak to jsem fakt netušil. Nevím, proč se tam ti dva nedostali, vždyť hráli docela dobře.

Vrátíme se k tvým koníčkům. Napsal jsi, že tancuješ a v novince níže můžeme vidět tvé video, můžeš nám o tom něco říci třeba jak jsi se k tomu dostal, nebo jak dlouho tancuješ?
Dozvěděl jsem se o něm, když mi bylo 11 let na táboře v Chorvatsku. Tancuju už 3 roky. Začínal jsem z Oldschool jumpem (podstyle Jumpstylu), nadále jsem objevil jiný způsob "jumpu" a jím je HardJump (podstyle Jumpstylu) a od srpna 2010 do teď tancuji TekStyle, OwnStyle, SideJump a FreeStyle (podstyly Jumpstylu). Je to tanec mnohem rychlejší než ostatní taneční styly + je to životní styl! Poznáš ho podle toho, že jeho BPM (údery za minutu) dosahují 138-175. Znám víc jak 50 triků jumpstylu.

Co říkáš na systém Trial a na pravidelné tréninky?
Trial je perfektní věc! Dobře, že vás to napadlo. Pravidelné tréninky se mi líbí a mohlo by se přidat spíš i učení, tak že by se třeba naučili "jak vyváznout z obklíčení" nebo tak nějak podobný věci.

Tak to by bylo asi vše. Nechám ti ještě prostor, jestli by jsi chtěl něco vyřídit čtenářům, nebo jestli jsem na něco zapoměl.
Přeju vám příjemné čtení.


 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#6 od *Khuzdul* 20.03.2011 - 02:15
quote
Avatar  
koukam xeone ze se ti to konecne povedlo... HF a hodne stesti v SAMu wink

#5 od Amoniak Clanmember 19.03.2011 - 19:05
quote
Avatar  
Ono totiž na té taktice se teď (ne)pracuje - rozdělení map na nějaké části (díly), které by se nějak pojmenovaly a poté by to jen bylo:

"Potřebuju pomoct u B"
"Mám tu v kleštích jednoho v F"

ne něco jako

"Tam jak je to vedle na sever od nájezdu na výjezd na barona..."

Mapu Wanka už hotovou mám, myslel jsem že to udělá Honya, který je bohužel vytížený, takže až budu mít víc času tak bych to mohl "rozdělit", načež by se každý musel ty části naučit pojmenovávat (asi písmenka z abecedy). A tak by se mohla vylepšit celková orientovanost na zápasech + by se to snadno trénovalo na trénincích.

#4 od Sulfan Clanmember 19.03.2011 - 18:35
quote
Avatar  
dobrý rozhovor, co se týká trénování tak bych řekl že nám nejde jedna podstatná věc - když v cw zbyde jeden člověk a proti němu dva od nás, tak ho chytit do kleští a mlátit do něj dokud jeden z nás u něho nevybuchne přičemž ho drží oba pořád

#3 od Filip 19.03.2011 - 18:34
quote
Avatar  
Hlavně ať Hony nevymejšlí nějaký taktiky... amused

#2 od Honya 19.03.2011 - 18:30
quote
Avatar  
tak to někdo vymyslete amusedamused

#1 od Mr.Luk@s Clanmember 19.03.2011 - 17:39
quote
Avatar  
pěkný rozhovor a ani jsem netušil, že jumpsyle má tolik podstylů ... a s tim učenim má pravdu ... bylo by dobrý probrat různý sitace jak z nich nebo jak si zkrátit cestu atp. ... a vítej v SAMu XeOne :-)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.