DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Trenink
  Autor: Erosion  Datum: 30.03.2011 - 20:40    
 
Dnes se na našem CW serveru opět uskutečnil trenink. Na začátku nás tam bylo jen 5, tak jsme se dohodli na 4 mapách a každá mapa se bude hrát 3x. Na začátku jsme udělali 2 teamy a rozdělili jsme se následovně: GREEN Team - Erosion, Jozef, Infer ; RED Team - Flash, Filip. Mapy jsme zvolili Wankenstein DD, Next DD, Zaya Training a Cross Y.

První mapu totálně ovládl tým červených, když vyhrál v poměru 3-0 a už to vypadalo na pořádný debakl. Při této mapě se za stavu 2-0 připojil Sulfan, který podpořil tým červených.

Druhou jmenovanou mapu vyhrál opět tým červených, ale tentokrát v poměru 2-1, tudíž celý výsledek byl 5-1. Na konci této mapy přišel na server náš Trial, hráč Styler a podpořil ubohý tým "zelenáčů".

Třetí mapu nečekaně vyhrál tým zelených v poměru 2-1, takže celkové skóre poupravili na 6-3.

Při poslední mapě opět vyhrál tým červených a opět v poměru 2-1. Poté se hráči domluvili, že budou pokračovat, ale já musel odejít, tudíž bych chtěl poprosit, jestli by byl někdo ochotný a zbytek dopsat.

Nejlepšího hráče první části bych vyhlásil sebe, protože jsem padal jako první a svému týmu pomohl jen minimálně.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.