DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  CW proti 2D - ClanWar nebo holubinec?
  Autor: Ingnition  Datum: 10.10.2010 - 20:52    
 
Dneska 10.10.10 proběhl zápas proti 2D. Ačkoliv se číslo 10 označuje jako šťastné číslo, dnešní den pro CW šťastný nebyl.
Ze začátku to vypadalo, že vše proběhne jak má. Všichni hráči SAM byli na serveru ještě před dvacátou hodinou, a stejně tomu bylo i u soupeře 2D. Bohužel pak došlo k začátku celé hádky. CW bylo dohodnuto jako 5vs5, ovšem 2D přišlo jednoznačně s tím, že bylo dohodnuto 6vs6 (údajně jako vždy) a že si máme sehnat jednoho hráče. Po marném snažení vysvětlit 2D, že dohodnuto bylo jasně 5vs5, a aby si jednoho svého hráče dali pryč, došlo k neuvěřitelnému odporu. Hráč Brucza, který hraje pod křídli 2D na mě vyjel s tím, že kecám a lžu a stále mi tvrdil, že bylo dohodnuto 6vs6 a že si nenechá od nikoho poroučet. Myslím, že takový jednání se při CW opravdu nehodí. Mimo jiné padli i takové narážky, že jsme neschopný si sehnat dalšího hráče atd... Nakonec nás už tahle dětinská hádka, kdy 2D prostě odmítala vyloučit jednoho hráče z CW přestala bavit. Proto jsme se dohodli že místo oficiálního 5 vs 5 zápasu budeme hrát 5 vs 6, kdy 5 bylo SAM a 6 2D. Konečně se začalo hrát CW. Bohužel se hráč 2D Bruczo neuklidnil, a stále urážel členy klanu SAM, a zcela ignoroval i větu aby se uklidnil. Proto jsem mu musel dát mute, protože jeho nadávky vůči nám už byli opravdu silné. CW se chvíli hrálo v naprosté pohodě, ovšem přišel další problém. Hráč 2D Kodlir lagoval po celou hru, ačkoliv měl ping kolem 40 - 60. Celý team 2D přímo nesouhlasil, že jejich hráč lagoval. Jenže to byla naprostá blbost, protože všichni naši členové ho viděli jasně lagovat. A aby jsme ho minutu házeli do vody, když už dávno ve vodě byl, je opravdu otřesné. Strhla se tam další hádka mezi našimi hráči a s hráčem 2D Kodlir, který nás provokoval a nadával. Proto jsem ho musel taktéž umlčet, aby se vůbec CW mohlo dohrát.

Jako verdikt k tomuhle CW můžu říct snad jen jedno. Bylo to nejhorší CW, co jsem hrál. Čekal jsem, že klan se bude chovat zcela jinak. Aspoň jsem to podle toho usoudil, když jsem na ně od Honya uslyšel jen samou chválu. Místo toho se tam odehrál doslova holubinec, kdy 2D mělo zřejmě před svími monitory slovník sprostých slov. Od tohoto CW nechci už nikdy proti 2D hrát, a jejich dnešní chování bylo na úkor 10 letých dětí.

A co se týče hraní našich hráčů (nedostupné Ingnition (leader), Ferda , člen Mr.Luk@s , NFSGamer a Erosion ), tak jsem naprosto spokojen s dnešním výkonem, kdy všichni hráči myslím odvedli velmi dobrou práci. Hráli jsme proti přesile, a přesto jsme neztratili svoji vzručnost a hlavně teamové hraní, kdy jsme si každý navzájem pomáhali. Všem hráčům SAM, kteří hráli CW opravdu děkuji za dobře odehranou hru.
 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#6 od Erosion 11.10.2010 - 08:26
quote
Avatar  
ten lagger prej vůbec neměl lagy, ale když padal on ještě s někym, tak ten jeden už byl ve vodě mrtvej a on byl teprve na půli cesty k vodě...ale legger to nebyl amused

#5 od Honya 10.10.2010 - 22:49
quote
Avatar  
gratuluju..je mi to lito jak se chovali, bohuzel se ukazuje, ze v cesku hrajou jenom deti...

#4 od Mr.Luk@s Clanmember 10.10.2010 - 22:42
quote
Avatar  
opravdu nechápu co to chování mělo ze strany -=2D=- znamenat ... bylo domluveno 5vs5 ale oni tvrdili 6vs6 ... zajímavé (ale ukázali jsme, že máme sportovního ducha a hrajem pro radost a klidně jsme hráli proti přesile) ... pak lagger Kodlir který měl jasné lagy (v plné rychlosti jsem to do něj napálil z boku a ani se nehnul) ale jeho klan tvrdí, že žádně lagy nemá ... v prvním a druhém CW jsme je moc vychválili, že jsou to féroví hráči, slušní a snesou prohru ale jak je vidět prohru 0:10 nesnesli jen to v sobě dusili ... doufám, že to byl jen jejich chvilkový úlet a v budoucnu se to víckrát nebude opakovat

#3 od NFSGamer 10.10.2010 - 22:29
quote
Avatar  
vsichni ste hrali skvele a gg amused
a po dnesni zkusenosti uz taky nechcu hrat cw proti 2D (kdyby se melo nekdy jeste hrat)

#2 od Ferda 10.10.2010 - 22:12
quote
Avatar  
tak ty si to tam trochu znicil jedno kolo amused a byla to parada libilo se mi to

#1 od Erosion 10.10.2010 - 21:21
quote
Avatar  
jojo...parádní výkon...sice u mě to ze začátku drhlo, ale jenom 3 nebo 4 kola...amused

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.