DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Smutné....
  Autor: Chris  Datum: 30.07.2011 - 22:24    
 
Dnes jsem se vrátil z dovolené. Těšil jsem se, že po 10 hodinách sezení v autě si budu moct zahrát chvíli MTA. Upřímě jsem doufal, že se sejdeme aspoň dva ze SAMu. Mýlil jsem se. Místo příjemného zahrání si, jsem zjistil, že se náš klan opět zmenšil. Nechápu co se děje. Je to vážně smutné přihlížet, jak se rozpadá klan a také přátelské vztahy mezi hráči.

Upřímně si myslím (nebo spíše doufám), že je to jen přechodné, a že až se vrátí vedení, tak že se to napraví. Ale nejspíš jsem jenom naivní. Nechci nikomu nic vyčítat ani nikomu mluvit do svědomí. Jenom mi tohle leželo na srdci. Je mi i jedno co budete řešit v komentech. Každý víme svý. Nebudu to dále řešit. Je to jen na vás co bude se SAMem.

PS: Možná si říkáte, že vás tady "poučuji" zrovna já, co jsem byl skoro rok neaktivní. Ale Kdyby se mi tenkrát nepo*ral ten komp, tak bych byl nepřetržitě aktivní. A to hlavně kvůli kolektivu.....který se asi právě rozpadl....
 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#2 od Chris Clanmember 31.07.2011 - 23:19
quote
Avatar  
Ono tohle bylo myšleno spíše na celkovou situaci klanu. Tudíž reakce na vše, co jsem stačil pochytit za tu dobu co jsem opět plně aktivní. Btw. Už jste se vrátili? Nebo kdy se vrátíte? smiling

#1 od Amoniak Clanmember 31.07.2011 - 23:04
quote
Avatar  
Nebyl bych tak pesimistický - kolik lidí odešlo do TPT? Čtyři? V porovnání s FoX, kam od nás šlo 12 členů to je pro mne zanedbatelnější.
Tyto odchody ale přinášejí i klanu prospěch - vidíme kdo u nás je z jakého důvodu smiling

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.