DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Generálka úspěšná, leč nepřesvědčivá
  Autor: Honya  Datum: 21.10.2010 - 21:01    
 
Před chvílí byl dohrán zápas se sk Levice Clanem, se kterými jsme se dohodli, že se budou hrát naše mapy, které jsme si potřebovali vyzkoušet v praxi před zápasem s de eXo. Nakonec jsme skončili zápas po 6 mapách. Mapy šly po sobě jmenovitě - začali jsme Carbonem, kde jsme si vypracovali jednobodové vedení 2-1. Pak následoval Slamwan, kde jsme vedení navýšili o další bodík - 4-2. Schopnost vyhrát mapu o bod našemu týmu vydržela i na Wankensteinovi a rázem jsme vedli o tři body 6-3. Pak přišel Wankenstein Inverse, kde soupeř snížil na 7-5. V následující mapě Cross Y však náš tým dominoval a vedli jsme již 10-5. Poslední mapa byla Power Flower, která se ukázala velmi nepraktická pro CW. Na této mapě jsme urvali pouze bod a rozloučili se s klanem LVC. Konečný výsledek 11-7 hovoří sice jasně, nicméně samotný zápas výsledku ani tolik neodpovídal. Kombinace dnes bohužel vázla, zato soupeř se ukázal v o dost lepším světle než poslední zápas. Zápas bych tedy zhodnotil slovy:"Vyhráli jsme, avšak výkon přesvědčivý rozhodně nebyl."
 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#5 od Amoniak Clanmember 22.10.2010 - 18:54
quote
Avatar  
Jistě, ale od toho bylo to CW ne? Abychom se sehráli, našli potenciální chyby a jich se při zápasu s exo vyvarovali. Jinak si také myslím, že duležitější je výhra/prohra.

#4 od NFSGamer 22.10.2010 - 17:16
quote
Avatar  
to mas pravdu Sulfane, ale videl jsem u nas takovy chybky, ktery by pri zapase s eXo klanem mohli bejt rozhodujici, napr. bezduvodny padani do vody na mape Carbon DD...

#3 od Sulfan Clanmember 22.10.2010 - 15:14
quote
Avatar  
neni důležitý o kolik, ale jestli výhra/prohra - to jestli v nějakym zápase bude souhra lepší nebo horší nehraje roli

#2 od Ingnition Clanmember 21.10.2010 - 22:45
quote
Avatar  
Já jsem hrál totálně nahovno unhappy Vůbec jsem nehrál, žádné soustředění, žádný skill (který jsem ani nikdy neměl xD). Poslední mapa se mi lagovala díky tomu středu resp. tam kde se začínalo. Takže taky nahouby. Nevím zda to bylo tou doboru ale rychle snědeno večeří nebo ne, ale hrál jsem nahovno amused

#1 od Honya 21.10.2010 - 22:11
quote
Avatar  
to by mě zajímalo, co mi k tomu povíte :P

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.