DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  NationalCup
  Autor: Amoniak  Datum: 17.03.2013 - 17:42    
 
Tento víkend se konal mezinárodní turnaj v race, který byl specifický v tom, že mezi sebou nesoupeřily jednotlivé klany, nýbrž národnosti. O vítězství bojovalo celkem 12 národních týmů - Spolková republika Německo, Polská republika, Ruská federace, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Nizozemské království, Belgické království, Italská republika, Tuniská republika, Chorvatská republika, Portugalská republika, Lotyšská republika a také Česká republika. Těchto 12 týmů bylo v kvalifikaci rozděleno do čtyř skupin po třech týmech, ze kterých vždy postoupily jen dva. Všech 12 kvalifikačních zápasů se hrálo v sobotu. Poté se v neděli dohrával klasický pavouk s osmi týmy.

Leaderem našeho týmu byl [Try]Honya, který v rámci přípravy na turnaj zorganizoval tento týden dva tréninky - jeden na procvičení našich map a jeden na projetí map soupeřů. Našimi soupeři v základní skupině bylo Rusko a Itálie.

Při zápase s Ruskem jsme vítězství neočekávali, přesto jsme se všichni snažili získat co nejvíce bodů. Nejúspěšnější v tom byl Honya s Xerionem. Naopak mě se moc nedařilo a body jsem získával spíše jen na našich mapách. Tento zápas skončil vítězstvím Ruska 400-253.

O dvě hodiny později jsme hráli s Itálií, náš tým na počet pěti doplnil NFSGamer, s jehož pomocí se nám podařilo protivníky porazit se skóre 391-303, na čemž měl opět největší zásluhu Honya a Xerion. Když jsme tento zápas dohráli, tak jsme již věděli, že postupujeme do čtvrtfinále, protože Itálie s Ruskem prohrála 202-492.

V neděli jsme se v 16.00 utkali s vítězem skupiny B - Polskem. Na tomto zápase se nás sešlo více a tak jsme ze začátku (dokud neodešel Predy) mohli taktizovat v podobě střídání mě s Vextou, protože jsem nebyl dostatečně srozuměn s polskými mapami. Tento zápas skončil výhrou Polska 434-238. Tímto zápasem jsme sice vypadli z pavouku, ale vyšplhali jsme na, podle mne krásné, sedmé místo.

čti více Detailní výsledky


 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.