DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Summer Cup 2013
  Autor: Amoniak  Datum: 27.05.2013 - 12:23    
 
Stejně jako minulý rok jsem i nyní přihlásil náš klan do mezinárodního turnaje Summer Cup, který organizuje Dockinoke z klanu SKC. Tento turnaj se bude odehrávat v červnu a červenci (předpokládané časy jsou pátky), pokud se nám podaří postoupit z kvalifikace, pak budeme hrát i v srpnu.
Žádné mapy za náš klan jsem neposílal, protože bychom je opět nemohli hrát (stejně jako loni) a protože se letos nekoná soutěž o nejlepší mapu (narozdíl od loňska). Budeme proto vybírat z map našich soupeřů - celý soubor všech bude možné stáhnout od 2. června. V tento den bude také spuštěn server, na kterém budou k trénování.
Kromě nás se budou turnaje účastnit i následující týmy: RW, TG, SKC Followers, alw, DDAS, FFS a možná i FOTL. Je ale možné, že se přihlásí ještě další - to je možné až do konce tohoto měsíce. Šest nejlepších týmů z minulého turnaje se nemusí účastnit kvalifikace a postupují rovnou do her v srpnu, jedná se o MgC, SKC, SiK, SGA, LSR a FoX.
Další základní informací je, že se CW budou hrát v počtu 5v5, takže se dostane na každého, kdo bude mít čas a chuť. Více informací, detaily a konkrétní termíny lze najít zde:

http://www.mta-league....-summercup-2013-rulebook/

A připomínám, že dnes na tréninku budeme rozhodovat v 21.00 na MIKI FunDD serveru (ale pokud se sejdeme na DD tak tam) o několika žadatelích, ale kdo chce, tak si můžete (stejně jako já) procvičit race mapy na SKC serveru.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.