DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Postup do vyřazovací části
  Autor: Amoniak  Datum: 24.06.2013 - 10:07    
 
Včera se odehrálo důležité MCW, ve kterém se získávaly poslední body do "společné" části turnaje. Nepodařilo se nám sice získat dostatečný počet bodů pro postup, ale tým FFS z turnaje odstoupil, takže jsme se posunuli o příčku výše a tudíž postupujeme do vyřazovací části předkvalifikace. Zde se utkáme s týmem, který zatím získal druhý nejvyšší počet bodů, jedná se o B-tým klanu FoX. Zápas je domluven na
čtvrtek 27.6. od 19.30


Tímto postupem se nám otevřela teoretická možnost pro postup do další části turnaje - kvalifikace. Pro to ale musíme porazit tým FoX a poté i vítěze zápasu alw proti SKC Followers. Zápas se bude hrát ve složení 5vs5 na 10 kol.

Edit: Mapy na zápas jsou již jisté - jedná se o Crazy Circuit, Offroad Cows, R4G3, 100% Racing part 1 (dvakrát), Ordinary LV, Sanchez Challenge, GP Las Venturas Q, London Calling, Sandking race.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.