DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Summer Cup
  Autor: Amoniak  Datum: 04.07.2013 - 17:48    
 
Minulý čtvrtek jsme odehráli s týmem FoX B v rámci SummerCupu důležité CW. Sešli jsme se ve čtyřčlenném složení - kromě mě hrál i Sulfan, člen Dela a Sun. Jednalo se o vůbec první bezproblémový zápas turnaji a přestože každý z našeho týmu získal důležité body, nás lepší soupeř porazil 196-464. Tím skončil náš postup v této části SummerCupu a získali jsme tak 15. místo. Celý zápas lze zhlédnout na youtube (25minutové video): http://www.youtube.com/watch?v=GWnnxC7FgdE

Stále se účastníme vedlejší části - turnaje v toptimes. Všech 16 nejlepších časů na jakékoli ujeté mapě na serveru SKC alw MTAclanwars.net CLANWAR SERVER (ex Summercup server), IP a port tohoto serveru je 95.211.127.100:22007. Stačí se tedy kdykoliv do konce srpna na tento server dostavit a předvést své umění.

A protože má dnes člen SunShine narozeniny, tak jí za celý klan přeji vše nejlepší!
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.