DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Summer Cup 2013 a Toptime tournament
  Autor: Amoniak  Datum: 05.10.2013 - 18:46    
 
Po několikanásobném upozorňování z mé strany mi dnes konečně Dockinoke z klanu SKC poslal výsledky turnajů, které se konaly na konci jara a v létě.
V hlavním turnaji (Summer Cup) jsme se letos moc dobře neumístili. Přesto se nám ale povedlo postoupit do další fáze předkvalifikace, kde jsme se v pavoukovi utkali s klanem FoX. Zde se nám i přes účast čtyř hráčů v rozhodujícím zápase nepodařilo vyhrát a tak naše účast v turnaji skončila.

čti více Výsledky Summer Cupu

V tomto turnaji jsme si nedělali naděje na medailové pozice, ale doufal jsem v alespoň 10. místo. Pokud se podíváme na body z předkvalifikace, dá se usuzovat, že kdyby nám špatně naprogramované skripty umožnily hrát v plném počtu, body pro umístění v top 10 bysme zcela jistě získali. Alespoň jsme si tedy zase společně zahráli a získali nové zkušenosti. Předpokládám, že pokud budou příští rok skripty fungovat a bude zájem, mohli bysme se opět účastnit a vylepšit tak své skóre.

V druhé části (Toptime tournament) bylo cílem získat co nejlepší časy na mapách pro turnaj. Tady byla větší časová volnost (hrát se mohlo téměř kdykoliv v průběhu dvou měsíců) a tak měl každý dostatek možností pro individuální trénování a zlepšování svých časů na mapách, kterých bylo více než sto dvacet.

čti více Výsledky Toptime tournamentu

Zde se mi moje odhady celkem vyplnily - na alespoň půl tuctu map se našim reprezentantům podařilo dostat na medailová místa a porazit tak i velmi silné klany, které se na race specializují. Na dalších mapách, přestože nejlepší časy byly velmi rychlé, jsme posbírali alespon místa nižší. Tato snaha získat na každé mapě alespoň bod se vyplatila a vyšplhali jsme těsně pod medailové pozice, mezi velmi dobré race týmy.

Děkuji všem, kteří náš tým reprezentovali, získávali cenné body či se alespoň snažili nebo fandili.

Průběžné toptimes na přelomu července a srpna, bohužel jsem nenašel screen z BM-Ox, na kterém jsme měli 2., 3. a 4. místo.

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.