DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  National Cup - 3. sezóna
  Autor: Amoniak  Datum: 31.12.2013 - 16:47    
 
Mezi 26. a 30. prosincem se konala třetí sezóna National Cupu, který organizuje Honya, clanleader klanu FoX. V tomto turnaji se utkaly národní týmy 24 zemí, mezi kterými bylo i Česko a Slovensko. V první fázi byly týmy rozděleny do šesti skupin, ve kterých hrál každý s každým. Česká reprezentace ve skupině F porazila Nizozemce i Kolumbii, jen tým Lotyšska nás porazil. Slovensko bohužel ve své skupině E nebylo tak úspěšné a prohrálo všechny tři zápasy.
Po odehrání zápasů ve skupinách se všechny týmy seřadily do pořadí World Rank, primárně podle dosažených bodů (počtu výher) a sekundárně podle rozdílu získaných bodů a získaných bodů oponentů v zápasech. Poté následovalo Play-Off, ve kterém se týmy s lepším postavením ve World Rank dostaly automaticky do vyšších kol a čekaly, který oponent z nižších kol k nim postoupí. Česko automaticky postoupilo do šestnáctifinále, kde soupeřem byla Ukrajina, která byla lepší a ukončila tak naše působení. Slovensko mělo horší pozici - utkalo se o dvě kola dříve se Slovinskem, které zápas vyhrálo a ukončilo možný postup Slovenska v Play-Off.
Přestože Česko ani Slovensko nezískalo medailové pozice, reprezentační týmy se alespoň mohly radovat z hezké hry, kterou nekomplikovaly žádné organizační chyby či problémy, za což děkuji Honyovi.

Český reprezentační tým: =FoX=Honya (kapitán), =FoX=Moki, -[SAM]-Amoniak, -[SAM]-Amimous, |CrF|~>ExE<~, [MgC]Xerion, Damix(CZ), -[SAM]-W!z@rD, =BOSS=Stranger
Slovenský reprezentační tým: [SiK]Slovakia (kapitán), eXe|Klaun, =FoX=Traxdata, [SAM]Hydrogarus, JoZeF*, ~TS~Astat!, a/\/t1x, Sajtim

čti více Výsledné pořadí


Protože je dnes poslední den roku 2013, popřeji všem hodně zdraví a úspěchů nejen v MTA do roku 2014.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.