DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  SLAVÍME 8 LET PŮSOBENÍ NA CZ/SK SCÉNĚ!
  Autor: Ingnition  Datum: 26.02.2014 - 01:50    
 
Přesně dnes před 8 lety vznikly první zmínky o klanu SAM - San Andreas Masters. Ano, už je tomu dlouhých 8 let, kdy tuto dobu existuje prakticky i samotné MTA. Je to neskutečně dlouhá doba a evoluce zároveň. Za celou tu dobu jsme prožili spousta úspěšných časů, spousta špatných časů a také několik možných konců existence klanu SAM. Vše jsme přežili a i po 8 letech jsme tu stále na česko-slovenské MTA scéně!

Rádi bychom vám poděkovali za projevenou důvěru, zájem být členy našeho klanu či jednoduše sledovali náš klan. Vážíme si toho, že i po 8 letech máme mezi našimi členy kvalitní a rozumné hráče, kteří byli vždy silnou stránkou klanu SAM od jeho založení.Od doby založení klanu se snažíme vytvářet a udržovat česko-slovenskou MTA scénu a myslíme si, že se nám to daří. V roce 2010 se po našem velkém "návratu" znovu oživila tuzemská scéna - po velkém úpadku v roce 2008. Z naší strany je to úžasné, že již 4 roky funguje naše scéna dál bez přerušení a neuvěřitelným tempem se i nadále rozrůstá.

Samozřejmě bychom rádi poděkovali všem našim aktuálním členům, kteří odvádí kvalitní práci při turnajích či zápasech. Naše dík patří členům: Amoniak, Ingnition, Sulfan, Amimous, Hydrogarus, W!z@rD, Dela, EnD, PT, SunShine, Mamba, EroxOne, X-Rider, Ipy, Welby, Voskov, Jenda, Chris, Mr.Luk@s a Boo.Získali jsme více než 15 ocenění za účast v různorodých turnajích včetně mezinárodních. Jsme nejstarším fungujícím MTA klanem na česko-slovenské scéně. Od roku 2010 jsme odehráli přes 150 zápasů, napsali 360 novinek, odeslali téměř 2400 příspěvků do našeho fora a více jak 390 hráčů se registrovalo na našich stránkách.

K této velké oslavě vás zveme do sekce "historie", kde si můžete přečíst kompletní historii klanu SAM. Hlavně v této sekci naleznete dokumenty s detailně popsanou historií česko-slovenské MTA scény prakticky od jejího vzniku. Zároveň máte možnost se podívat i na historicky první stránky klanu SAM, a to na adrese old.sam-clan.eu.Ještě jednou děkujeme naprosto všem, kteří se jakkoliv podíleli v rozvoji, reprezentaci či jiným způsobem pomohli klanu SAM. Je neuvěřitelné, jak si tak malá herní modifikace do GTA San Andreas dokáže udržet herní komunitu po takovou dobu. Je nám ctí být její součástí a doufáme, že zde budeme stejně tak aktivní i příští rok, kdy oslavíme již 9 let!

Ještě jednou, DĚKUJEME ZA KRÁSNÝCH 8 LET!

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.