DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Destruction Derby turnaj 2014
  Autor: Amimous  Datum: 18.03.2014 - 15:16    
 
Dlouho slibovaný turnaj v Destruction Derby je tady. Nyní mate možnost si zahrát a porovnat své dovednosti proti ostatním týmům v turnaji a ukázat, kdo je vlastně králem DD na CZ/SK MTA scéně. Jediné co musíte udělat, je přihlásit váš klan pomocí přihlášky. Jak má být vyplněna a co musíte splňovat naleznete na našem forum v sekci Destruction Derby turnaj 2014. Tam také vložíte přihlášku a my potvrdíme, že je vše v pořádku.

Přihlášky se uzavřou 5. Dubna. Den po té proběhne rozlosování zápasů a další víkend začne 1. kolo.
Turnaj bude probíhat stylem 1 kolo na týden, čili každý tým odehraje 1 zápas za týden. Den a čas, kdy se jednotlivé týmy utkají necháme na nich. Jelikož ale máme jen 1 server, musíte si zarezervovat určitý čas, aby se nestalo, že se víc týmů bude chtít utkat právě ve stejný den a čas. Zde na webu bude vždy aktuální tabulka jak průběžného pořadí, tak časy které si domluví týmy.
Pokud budete mít dotazy, pište na skype: maiklis15
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.