DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  INGNITION Shooter skills
  Autor: Ingnition  Datum: 20.03.2014 - 15:42    
 
Zdravím! Rád bych zde prezentoval krátké "server" video o mém oblíbeném herním modu Shooter v MTA propletené se scénkami jak mého "skillu", tak i komunity MSHOST.CZ. Na videu lze vidět známé ale i neznámé tváře, nečekané scénky či opravdu povedené střely. Chtěl jsem tedy vytvořit pěkné a impulzivní video, které zároveň ukáže takový můj běžný den na shooter serveru.
Video na serveru Vimeo.com: http://vimeo.com/89568711


Video "INGNITION Shooter skills" je již nyní dostupné i na YouTube, který již hudební podklad povolil. Budeme rádi, pokud videu dáte lajk či dislajk nebo ho budete sdílet či komentovat. Video shlédlo již téměř 300 lidí na vimeu a to je báječné číslo! smiling Děkujeme. http://youtu.be/KBrCAV2-dvc


Pevně tímto tedy doufám, že se vám bude video líbit a že ho i adekvátně budete sdílet, hodnotit a komentovat (-: Pokud bude mít video úspěch, plánuji udělat i druhý díl, který by měl být zase o kousek dokonalejší a lepší... Vše je tedy na vás. Zároveň jsem byl donucen video nahrát na vimeo.com, neboť YouTube mi kompletně mutnul hudební podklad videa... Přeji fajn sledování (-:

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.