DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Hypno DD turnaj 1v1
  Autor: Amoniak  Datum: 22.06.2014 - 12:35    
 
Včera se odehrál první z plánovaných turnajů klanu Hypno, jednalo se o turnaj jednotlivců v DD. Hráči se mohli přihlašovat do pátečního večera, kdy byla rozlosována utkání hráčů v turnajovém pavouku. Někteří hráči byli zařazeni do předkol a měli tak obtížnější postup. Každý zápas se skládal z pěti kol na mapě Cross Y, většina zápasů probíhala rychleji než bylo plánováno, jak se ale blížilo finále, kola trvala i déle než 20 minut.
Organizace turnaje byla dobrá a jednoduchá - účastníci dorazili v 18 hodin na server a zápasy se postupně odehrávaly podle časových dispozic hráčů. V turnaji došlo ke třem kontumacím, ve všech případech kvůli tomu, že se hráči nedostavili na svůj zápas a již nebylo možné dále čekat. Jedinou nevýhodou byl občas lagující server, který hráče kvůli vysokému pingu vyhazoval. Nejvíce se to projevilo na zápase mezi XeOnem a Krejzikem, kdy byli oba hráči během jednoho kola dvakrát vyhozeni za vysoký ping. Lagy serveru se ale vždy po čase uklidnily a bylo možné férově dohrát. V pozdějších kolech, kdy již na serveru nebylo tolik hráčů, se lagy neprojevovaly vůbec.
Já jsem se v turnaji utkal s Punkem, zápas byl dost vyrovnaný (po čtyřech kolech 2:2), v rozhodujícím souboji mne Punk porazil a postoupil. Finále mezi hráči Aldraz a Lanc1 se hrálo ještě před půlnocí, trvalo přibližně 40 minut a z vyrovnaného zápasu jako vítěz vyšel Lanc1, kterému gratuluji. Lukovi děkuji za organizování turnaje.

Turnajový pavouk je k vidění na stránkách Hypno týmu (http://hypno.clanweb.eu/rozpis.html) nebo zde (pavouk jsem překreslil do více čitelné podoby, čtverečkem je označeno, že se hráč nedostavil):

čti více Screeny
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.