DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Turnaj v HAY mod
  Autor: Amimous  Datum: 09.09.2014 - 09:10    
 
Náš klan pořádá další turnaj. Již druhý letos po neúspěšném v Destruction Derby modu, který se ani nedohrál.
Tentokrát jsme pro vás připravili turnaj v Hay modu, který není nyní až tak hraný, respektive se hrával spíše na starších verzích multiplayeru a nikdo o tento zábavný mód nemá v tuto chvíli nijak zvlášť velký zájem.


Proto si vás dovolujeme pozvat tuto neděli, čili 14.9. od 19 hodin na náš server [SAM] CW and Training, kde proběhne menší jednodenní turnaj. Vše by se to mělo odehrát zhruba do 90ti minut.

Registrace do turnaje nejsou povinné, je však omezen počet hráčů na serveru a proto je lepší se registrovat a mít jistotu, že máte jisté místo. Pokud se chcete tedy přeci jen registrovat můžete tak učinit na našem foru v sekci ,,Naše turnaje,, , kde během zítřka spustíme registrační formuláře. Ve stejné sekci budou zároveň vyvěšeno seznámení s pravidly a veškeré informace ohledně turnaje.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.