DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Výsledky Shooter turnaje
  Autor: Amimous  Datum: 15.01.2015 - 11:13    
 
V neděli se úspěšně odehrál turnaj v shooteru. Týmů bylo více, než se původně očekávalo a tak celý turnaj trval více než 3 hodiny. Až na malé komplikace se serverem při začátku turnaje se nakonec všechny zápasy úspěšně odehrály a my tak známe konečného vítěze. Než se však vrhneme k výsledkům, tak chci poslat dík pro Danny|| za výpomoc s vedením více než poloviny zápasů, ač nemusel. Další dík patří pro Ingnition za úspěšné dokončení grafického zpracování pavouka s výsledky všech zápasů. Hlavní poděkování patří samozřejmě všem zúčastněným týmům a snad nebudou na náš první shooter turnaj vzpomínat ve zlém.

Teď se tedy vrhneme ke konečnému zhodnocení turnaje. Turnaj se vůbec nevyvedl všem zúčastněným hráčům našeho týmu, nepodařilo se jim vyhrát ani základní zápasy a tak pro ně bohužel turnaj skončil po prvním zápase. To se však nedalo říct o víceméně stoprocentně vyhraných zápasech hráčů =FoX=, kteří až na jediný tým, jenž vypadl také hned v prvním zápase, obsadili první 4 místa.

http://www.sam-clan.eu/images/prvni.png =FoX=Moki, =FoX=Stranger
http://www.sam-clan.eu/images/druhy.png =FoX=D4n!el, =FoX=Raven
http://www.sam-clan.eu/images/treti.png =FoX=RoB-CZ-, =FoX=Sp1#


Všechny výsledky jsou zobrazeny na grafickém pavouku níže.

 


komentáře

Seřadit: Sort descending   
#1 od Hydrogarus Clanmember 16.01.2015 - 02:03
quote
Avatar  
Gratulácia víťazom. Snáď mi bude termín budúceho turnaja vyhovovať viac a budem sa tiež môcť zúčastniť...V ďakovaní si nespomenul seba, takže hlavne ďakujeme Amimousovi za organizáciu (y)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.