DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  SLAVÍME 9 LET PŮSOBENÍ NA CZ/SK SCÉNĚ!
  Autor: Ingnition  Datum: 26.02.2015 - 00:31    
 
Dnešním dnem, tedy 26. února 2015 je to přesně 9 LET, kdy byl založen klan San Andreas Masters na MTA scéně! Když se na to podívám zpětně z mého pohledu, kdy jsem v klanu skutečně již od jeho založení - tedy 9 let, tak mi to vůbec nepřijde, že už je to tak dávno a taková dlouhá doba. Někteří si říkají, že jsem možná blázen být v jednom klanu 9 let. Jenže spousta z nich si neuvědomují, jak mi za ty léta tento klan neuvěřitelně přirostl k srdci. Klan SAM pro mě znamená něco jako virtuální herní domov, kde to mám rád, kde jsou fajn lidi a naprosto bezchybný kolektiv. Nebojím se ani říct, že jsme jedna velká SAMácká rodina a proto si i klademe velký důraz na to, koho mezi sebe přijmeme.
V klanu SAM jsem prožil podstatný kus svého dětství, pamatuji si na ty úžasné začátky u MTA Race, kdy jsme si hráli na Freeroamu s letadly. Létali jsme s těmi dopravními, někdo dělal dispečera a prostě i když bylo tehdy MTA omezené jen na jízdu v dopravních prostředcích, vždycky jsme si našli nějakou zábavu která nás dokázala bavit hodně dlouho. Pamatuji si i na to, jak tehdy byla úžasná celkově celá MTA komunita. Taky jsme byli 12 letý sopláci, ale s dnešní komunitou a celkově chováním dětí se to nedá srovnávat. Všichni jsme se dokázali bavit, výrazně si nenadávali ani nedělali nějaké boje vůči sobě, ani jsme nepsali jak naprostý negramoti. V tomhle ohledu jde vidět opravdu obrovský rozdíl, bohužel k horšímu. Ale i tak jsme tu neuvěřitelných 9 let a stále tuto nepřekonatelnou kultovní pecku GTA San Andreas nepřestáváme hrát.
Od 12 letých sopláků se z nás již stali dospělí jedinci, kteří chodí na vysoké školy a nebo již pilně pracují. Naše priority a názory se razantně změnily a již opravdu nebereme MTA a hry celkově, jako prioritní věc. Ale jako odpočinkový relax, který nás baví a chceme si v pohodové atmosféře pokecat a zahrát. Myslím si, že přesně takovou atmosféru a politiku máme u nás v klanu aktuálně a není jí co vytknout. Dovolil bych si i říci, že žádný jiný CZ/SK klan nemá tak demokratický a přesto neuvěřitelně fungující celek jako jsme my. A já si toho neuvěřitelně cením, protože ten fungující celek stmelujeme my všichni, co jsme v klanu.

images/news-pics/553_1424909295.jpg images/news-pics/553_1424909298.jpgimages/news-pics/553_1424909301.jpg images/news-pics/553_1424909304.jpgimages/news-pics/553_1424909307.jpg images/news-pics/553_1424909310.jpg


Tímto doufám, že i za další rok budeme moct slavit řekl bych opravdu zasloužených jubilejních 10 LET ve stejné, ne-li větší sestavě jako je tomu dnes. Budou to první kulatiny a už teď se těším, až je společně oslavíme! Rád bych to viděl na nějaký společný sraz celého klanu. Ale, to uvidíme až za rok.

Pokud vás zajímá prakticky kompletní historie klanu SAM, včetně zachovalých prvních webových stránek i se seznamem původních členů, koukněte se do sekce "Historie" zde na našich webových stránkách.

Rád bych poděkoval všem našim aktivním i neaktivním členům, kteří jsou součástí této skvělé historie, kterou spolu my všichni společně vytváříme. Poděkování patří: Ruliicek, Amoniak, Sulfan, Amimous, Hydrogarus, W!z@rD, Ghoos[T], Koleno, Danny||, PaCIKO, Panzer, Dela, Alfondra, SunShine, Boo, EnD, Mr.Luk@s, Chris, Jenda, Voskov, Welby, Ipy, Mamba, EroxOne, X-Rider a PT.

Opravdu ale opravdu díky moc kluci a děvčata! Bez vás by klan SAM nefungoval tak jako dnes!
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.