DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Informace pro hráče navštěvující MSHost
  Autor: Amoniak  Datum: 01.03.2015 - 20:02    
 
Dnes se na serverech MSHost.cz, na kterých dost našich členů hraje, informovalo o změnách v systému klanů. Pro přidání do klanu je nutné, aby žadatel poslal žádost a $50000 serverových peněz. Finanční prostředky nejdou ke klanům, platba má nejspíše regulační funkci. Ke změnám došlo, aby se předešlo problémům s fakery, hráči budou do klanů přidáváni podle seznamu členů, nikoliv pouze klantagu (princip white-listu). Již tedy nebude nutné fakery přemlouvat, aby si laskavě tag odstranili, nebo se doprošovat adminů, kteří jsou v případě trestání fakerů svázáni neefektivními pravidly.

Pro současné hráče: Je nutné přijít na jeden z MSHost serverů a podat si do klanu SAM "přihlášku" (F3 -> klany -> ve statistikách vybrat SAM -> podat přihlášku). Přihlášku pak (automaticky) potvrdím já, nebo kdokoli ze spoluhráčů na serveru uvedených jako ACL (navíc, ACL bývá na MSHostu pokažené, každému ACL to nemusí jít). V případě nedostatku peněz na účtu není problém se složit.

Pro žadatele o vstup do klanu SAM se prakticky nic nemění. Průběh, včetně podání žádosti na fórum a dostavení se na trénink, zůstává. Až v případě, že budete přijati, si "formálně" pošlete přihlášku na serveru a tu potvrdíme. Pokud na serveru nemáte tolik peněz, na přihlášku se složíme. Hlavně si nekomplikujte život kopírováním formuláře někam na MSHost, nebo posíláním přihlášky na serveru, když ještě nemáte zaručeno přijetí. Dokud není žádost kladně vyřízena, jako žadatel vůbec nemusíte přihlášku na MSHostu řešit.
Naopak, pokud si nějaký neználek podá přihlášku na MSHostu a nebude ani vědět o našem normálním přijímacím systému, bude mu přihláška na serveru zamítnuta a zbytečně přijde o $50000.

Zdůvodnění pro žadatele (potenciální FAQ):
Proč nepoužíváte přihlášky na MSHostu, není to zbytečně komplikované?
Na serveru není přihláška veřejná, chybí prostor pro veřejnou diskusi, archivace atd. Mimo jiné nemáme přístup do databáze serveru a proto s ním nemůžeme propojit naše pohodlné formuláře.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.