DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Stříbrná medaile z MSHost Shooter turnaje
  Autor: W!z@rD  Datum: 23.08.2015 - 22:47    
 
Herní portál MSHost.cz uspořádal přes léto turnaj v shooteru. V našem klanu jsme se také rozhodli pro registraci. I přestože spousta našich členů má letní brigády a dovolené, dokázali jsme poskládat tým pěti hráčů podle požadavků. Do turnaje se přihlásilo 16 týmů, které byly rozřazeny do dvou základních skupin. Podle původního plánu jsme měli sehrát 7 kol.

V rozlosování jsme skončili ve skupině A. Prvním soupeřem byl klan Rare Hyenas, se kterým jsme bohužel prohráli v bonusovém kole 10:11. Dalším soupeřem byl klan Road Riders, který se ale na zápas nedostavil a my si tak připsali první výhru, kontumace 20:0. Třetí zápas se konal proti C týmu klanu Red FoXes. Dokázali jsme po těžkém boji zvítězit 12:8 a připsat si tak první čestnou výhru. Ve čtvrtém kole jsme měli hrát proti klanu need Fraction, který se ale ještě před zápasem rozpadl a my tak brali další výhru 20:0. V pátém kole se opět zápas nekonal, když hráči klanu Dark xtrem Team nedorazili a my opět brali výhru 20:0. V šestém kole nás čekal B tým klanu Elysium X, který jsme po těžkém boji porazili 11:9 a připsali si tak další výhru. V posledním kole základní skupiny se konal pro nás nejhorší zápas proti A týmu Red FoXes, kde jsme prohráli 4:16. Celkově to znamenalo postup ze čtvrtého místa a hra proti nejlepšímu týmu B skupiny.

Čtvrtfinále bylo ovšem lehčí, než jsme čekali. Soupeřem měl být silný A tým Elysium X, ovšem soupeř se nedostavil na zápas. S kontumační výhrou 20:0 jsme se jednouduše dostali do semifinále. Naším soupeřem měl být klan Rare Hyenas, který byl ale kvůli podvodům v předchozím kole a chování hráčů zrušen. Nestačili jsme se ani divit a už jsme se dostali do finále. Nastoupil proti nám neoblíbený soupeř, A tým Red FoXes. Měli jsme co oplácet, ale to se nám bohužel nepovedlo. Prohráli jsme 4:16 a získali tedy druhé místo.

Celkově mám z turnaje smíšené pocity. Čekal jsem spoustu zajímavých zápasů, ale polovina jich byla kontumována z důvodu rozpadu klanu soupeře a nebo nedostavení se na zápas. Získali jsme sice medaili, která není tak úplně zasloužená, ale zjistili jsme něco daleko cennějšího. Jsme dobrá parta, která se jen tak nerozpadne, rozumíme si, a to je hlavní. Sice nebyla naše docházka na zápasy vždy nejlepší, ale dokázali jsme to. Náš kapitán RuliiCeK (3 zápasy) dokázal poskládat skvělý tým. Ghoos[T] (4), Alfondra (3), W!z@rD (4) a Panzer (1), kterého často zastupoval Koleno (2). Za pár zápasů patří dík také dalším členům, jako jsou Amoniak (2), Hydrogarus (1) a Danny|| (1). Děkujeme hernímu portálu MSHost.cz za turnaj, klanu Elysium X za poskytnutý server na hraní CW a administrátorům portálu za dohled na zápasech. Přeji všem pěkný zbytek prázdnin a třeba se sejdeme na dalším turnaji.
 


komentáře

Seřadit: Sort descending   
#1 od Hydrogarus Clanmember 25.08.2015 - 00:00
quote
Avatar  
Dobrá práca chalani. Zaujímavou súhrou okolností a talentu sme sa dostali až do finále, čo je veľmi dobrý výsledok na to, že v každom zápase hrali minimálne dvaja hráči, pre ktorých shooter nie je primárna oblasť záujmu.
Bol som pomerne sklamaný z priebehu turnaja, ale ten nám len potvrdil na akej nízkej úrovni sú MTA cz/sk klany. Buď sú zle organizované vedením a nedostavili sa na zápas, alebo sa rozpadli mesiac/dva po založení a nedokázali existovať ani do skončenia turnaja (dokonca aj z víťazného týmu hneď po skončení turnaja nejaký hráči odišli). Teším sa, že sme dokázali, že to nie je náš prípad, dokázali sme, že sme super partia, hrajeme pre zábavu, dokážeme sa baviť na úrovni a sme verní SAM-u.

Som trochu sklamaný zo svojej vlastnej dochádzky, ale tu taktiež zasiahla súhra okolností, ktoré mi nedovolili zasiahnuť do viac ako jedného zápasu. Takže chalani gratulujem nám k druhému miestu.

#2 od Luko 26.08.2015 - 14:16
quote
Avatar  
Odchod hráčov z klanu =FoX= už nesúvisí s priebehom ani skončením turnaja. Bola to len zlá zhoda okolností, ktoré ani ja nechápem, nuž ale stalo sa.

#3 od Amoniak Clanmember 26.08.2015 - 19:21
quote
Avatar  
Náhodou se podařilo, že všechny (a pouze) týmy, které postoupily ze skupiny A, se dostaly k bojům o medaile. Příště si musí Moki srovnat kostku amused

Jinak, tohle je asi výsledné pořadí, nikde jsem nenašel oficiální.

1. FoX A
2. SAM
3. eX B
4. Hyena
5.-6. eX A
5.-6. FoX B
7. MS
8. ExD
9. eX C
10. DxT
11.-12. FoX C
11.-12. via
13.-14. RR
13.-14. D&M
15-16. nF
15-16. sW

Luko: Však nevadí, stále máte 90 lidí, to by mohlo vydržet.

#4 od Hydrogarus Clanmember 28.08.2015 - 12:30
quote
Avatar  
Amoniak: Oficiálne poradie by asi vynechalo Hyenu, keďže boli dá sa povedať diskvalifikovaní za podvody v turnaji.
Inak klobúk dole pred Mokim, že sa vôbec pustil do organizovania niečoho takého, keďže minulosť ukázala, že niečo organizovať na mshoste nie je jednoduché. A dokázal to dotiahnuť až do konca, takže mu patrí pochvala.

#5 od Luko 31.08.2015 - 00:50
quote
Avatar  
Mne to môže byť už jedno, keďže patrím k odpadlíkom.
Ale s aktívnym hraním som skončil moja aktivita je slabá a iný klan okrem FoX a SAM tak či tak nepríde do úvahy.Nejsi přihlášen!

registrovat!
pøihlásit
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.