DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Zcela nová webová prezentace a věci s tím spojené
  Autor: Ingnition  Datum: 29.10.2015 - 23:34    
 
Rád vás vítám na zcela nových klanových stránkách. Je to už několik let, co jsme stále fungovali na jedněch a těch samých stránkách. Spousta věcí tam již nefungovalo či ani nebylo dokončeno. To se ale nyní mění.

Naší prezentaci měníme prakticky k nepoznání. Webové stránky jsme maximálně odlehčili, upustili jsme od zbytečného portálového sestavení a obsah jsme naopak zvětšili. Vrátili jsme se k naší klanové barvě, aby to lépe odpovídalo tomu, jakou barevnou kombinací se skutečně prezentujeme. Jedná se samozřejmě o modrou, nikoliv hnědo-zelenou jako u starých stránek.

Touto prezentací se opět posouváme o krok dál. Chceme se prezentovat profesionálním způsobem a tím jsou webové stránky opravdu nezbytnou součástí - včetně grafiky a sociálního marketingu. Myslím si, že máme velmi dobře nakročeno. Současně s tím chceme aktivně budovat naši česko-slovenskou scénu.Na stránkách je ještě určitá práce, doladit a opravit pár věcí. Ale to už je opravdu maličkost, která nebrání v tom abychom stránky nemohli spustit. Pokud najdete nějakou nefunkční věc či chybu (vím o několika chybách), budu rád pokud mi to prosím oznámíte do komentářů k této novince.

Za zmínku také stojí dočasně nefunkční formulář pro zažádání o vstup do klanu - zde musí dojít k editaci zdrojového kódu vzhledem k tomu, že jsme se přesunuli na zcela novou doménovou koncovku .cz. Pokud by jste měli zájem o podání žádosti, podívejte se na předešlé a formu žádosti si zkopírujte a vyplňte. Jedná se pouze o dočasné řešení.


Na závěr přiložím video, které bylo vytvořené za účelem naší zcela nové prezentace:
Ve videu děkujeme prakticky všem členům, kteří kdy v SAM byli. Nevešli se tam úplně všichni, ale většinu jmen tam opravdu naleznete.

Tímto tedy za klan SAM děkujeme, že nás stále sledujete, jste naši fanoušci, členové nebo jen návštěvníci. Vítejte na nové prezentaci klanu San Andreas Masters!
 


komentáře

Seřadit: Sort descending   
#1 od Hydrogarus Clanmember 03.11.2015 - 00:09
quote
Avatar  
Pekné video...Ingni, gratulujem k dokončeniu nového webu, je super wink

#2 od Ingnition Clanmember 03.11.2015 - 22:37
quote
Avatar  
Děkuji pěkně smiling

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.