DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Placky k 10. výročí
  Autor: Amoniak  Datum: 03.02.2016 - 12:01    
 
Dnes mi přišly placky (resp. buttony, odznaky či jak se tomu kde říká) s klanovým logem. Protože nedostupné Ingnition dělá jen perfektní návrhy, nemohli jsme se rozhodnout, který použít. Nechal jsem tedy vyrobit dva vzory v takovém množství, aby na každého člena klanu vyšly oba.

Distribuce členům se bude řešit individuálně, majoritním způsobem bude nejspíše zaslání poštou. Bude také možné si placku převzít na některém z klanových srazů, zatím je pouze domluven jeden v Praze 18.2., ostatní jsou ve fázi plánování. Posledním způsobem, který mne napadá, je osobní předání v Praze někdy v budoucnu. Předávku řešte se mnou, protože je mám u sebe.

O placky, které zbydou, budou moci soutěžit naši fanoušci. Přesný formát soutěže zatím nebyl určen, ale plánujeme mít i hodnotnější ceny.

 


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#1 od Hydrogarus Clanmember 03.02.2016 - 20:18
quote
Avatar  
Vyzerajú super. Už sa teším, keď ich budem mať doma wink ...Samozrejme pochvala patrí tebe, za nápad a iniciatívu a Ingnimu za grafické prevedenie.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.