DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Nové video, distribuce placek
  Autor: Amoniak  Datum: 11.02.2016 - 13:34    
 
Minulý týden jsem natočil několik záběrů všech možných módů - ze shooteru, DD, stunty, DM modern, klasické DM... Co největší rozmanitostí jsem chtěl upozornit na fakt, že náš tým není zaměřen na jediný mód, nýbrž se věnuje více či méně všem. Na videu jsou jen někteří naši členové, zúčastněným děkuji za spolupráci při natáčení. Pro nejvyšší kvalitu sledování přepněte na 720p.Dále jsem dnes odeslal placky všem, se kterými jsem se dohodl. Teoreticky by některé mohly dojít již zítra, ale hlavně dopisy na Slovensko nejspíše dorazí až příští týden.
Stále bohužel nemám reakci od následujících členů: DangerRMV, Danny, EroxOne, EnD, Ipy, Jenda, Mr.Luk@s, PT, Welby a X-Rider. Pokud o má o placky někdo z předchozích jmenovaných zájem, dejte mi prosím vědět - například v komentářích zde, zprávou na Skype či FB.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.