DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Technická změna u žádostí
  Autor: Amoniak  Datum: 13.02.2016 - 17:37    
 
Elektronický formulář, zavedený v srpnu 2011, který stačilo pouze vyplnit a žádost se zformátovaná objevila na fóru, pozbyl své funkčnosti při spuštění našeho nového webu. Mysleli jsme, že jej předěláme, aby se sem graficky hodil. Zjistili jsme ale, že od odstavení tohoto formuláře se kvalita žádostí zvýšila a odfláknuté žádosti se již tolik nepodávají. Sice se také snížil celkový počet žádostí, ale odpadly hlavně ty méně kvalitní, což je žádoucí. Usuzujeme, že to byla naprostá nenáročnost tohoto formuláře (dalo se doslova jen proklikat), která lákala mnoho hráčů, co to jen chtěli zkusit bez vážného zájmu. Opět byl tedy vrácen "manuální" formulář, který musí žadatel sám na fórum vložit.

V obsahu žádosti se téměř nic nezměnilo, pouze byla otázka na cizí jazyky přesunuta do prvního bloku otázek (nečekáme na ni dlouhé odpovědi) a byla nahrazena otázkou, jak si žadatel představuje své působení u nás. Z kontaktů na žadatele již požadujeme pouze Skype účet, ICQ či jiné IM nepoužíváme.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.