DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Down The Road 2016
  Autor: Amoniak  Datum: 14.02.2016 - 20:08    
 
Dnes a včera se odehrál race turnaj jednotlivců organizovaný hráčem =FoX=FuZ. Turnaj byl rozdělen do čtyř fází. První fáze (1st Stage) se odehrávala včera odpoledne mezi 15:00 a 19:00. Zde začínalo všech 64 hráčů, kteří se chtěli účastnit. Ti byli rozděleni do osmi skupin po osmi hráčích. V každé skupině se odehrálo pět map a poté se podle získaných bodů určilo, kteří čtyři postoupí a kteří vypadnou. V této části se z našeho týmu účastnili tři hráči - Ghoos[T], Amimous a já. Registroval se sice i Ruliicek a Danger.RMV, ale těm se nehodil přiřazený čas jejich skupiny.

Ve druhé fázi (2nd Stage) se postupující čtveřice rozlosovaly opět do osmi skupin po čtyřech (32 hráčů) a stejným způsobem se ještě ten samý večer rozhodlo, které dvojice postoupí. Ani v jedné z prvních dvou fází nebyly mapy známy dopředu a byly tak pro účastníky překvapením. Do druhé fáze od nás postoupil Amimous, nepodařilo se mu se probojovat do play-off.

Ve třetí fázi (Play Offs), která se odehrávala dnes od 18:00, se zbylých 16 hráčů rozřadilo do pavouka po dvojicích, kde se v 16-finále a 8-finále počet hráčů snížil na 4. Ti se utkali po 19:30 ve velkém finále (Grand Final). Turnaj vyhrál [SGA]H!J@CK a na dalších místech se umístili [LSR]APFEL, [ARC]Eraser (Surenos) a [SiK]Malekith.Z českých a slovenských hráčů se účastnil také -HF-Kelin, -HF-Slovakia a -HF-Moki, který se ze jmenovaných dostal nejdále, a sice do 16-finále.

Detailní výsledky lze najít v Google Docs zde: https://docs.google.co...ef=2&pli=1#gid=1671742293

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.