DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  MMVI - MMXVI
  Autor: Amoniak  Datum: 26.02.2016 - 12:36    
 
Jak jistě všichni naši členové a fanoušci vědí, dnes je to právě 10 let, kdy byl náš tým založen. V průběhu působení prodělal mnoho změn, ale současný systém fungování, který byl zaveden před necelými pěti lety, se již mění jen z technického a parametrického hlediska. Aktuálně nejsou žádné snahy jej nějak měnit a členové se tak v současné situaci nemusí obávat radikálních změn do budoucna.

Jsme prvním týmem na česko-slovenské MTA scéně, možná i celosvětově, který dosáhl takového výročí. Byť by se ostatní týmy daly považovat za konkurenci, přeji jim, aby v budoucnu také dosáhly na tuto metu.

Z hlediska střednědobého plánování bychom tento rok v létě uspořádali sraz v Brně. Usuzuji, že v létě budou mít členové lepší časové dispozice a i z pohledu dopravy to bude dostupnější pro Slováky.

Minulý rok se nám velice dařilo - odehráli jsme 139 zápasů a přibližně 3/4 z nich vyhráli. Ve shooter turnaji jsme obsadili krásné druhé místo z celkem 16 týmů, které se účastnily. Nejen za tyto úspěchy děkuji našim členům, jimiž jsou Alfondra, Amimous, Boo, Chris, Dela, DangerRMV, Danny||, EroxOne, EnD, Ghoos[T], Hydrogarus, Ingnition, Ipy, iMajQo, Jenda, Koleno, Mr.Luk@s, Mamba, Miki_cz, PaCIKO, PT, RuliiCeK, Sulfan, SunShine, Voskov, W!z@rD, Welby, X-Rider a Zippy.

Nyní ještě uvedu přehled dalších faktů, pro které by vlastní novinka byla zbytečná: Všem, se kterými jsem se dohodl na způsobu předání, úspěšně dorazily placky (jedná se o 21 členů klanu). Zpětná vazba byla ryze kladná, to je motivací pro podobné akce do budoucna. Děkuji členům Boo, Voskov, Mamba, Miki_cz, Hydrogarus, Koleno a Amimous za spoluúčast na financování. Minulý týden ve čtvrtek proběhl sraz - kromě mě přišel i Ingnition, Sulfan, Chris a Ipy. Top hláška:
Chris: "Přijde Ipy"
Amoniak: "To když se dozví noví členové, že přišel Ipy, většina odpovědí nejspíš bude "Kdo je Ipy?""
(... po chvíli přišel Ipy ...)
Ipy: "Já jsem ještě člen klanu?"

Dále jsem také napsal další díl historie. Tentokrát zahrnuje události od roku 2013 až do ledna 2016 a soubor je možné stáhnout zde: http://sam-clan.cz/obsah.php?site=files&file=23. Jako vždy čekám na vaše připomínky.
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.