DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Tournament of Triples
  Autor: W!z@rD  Datum: 11.05.2016 - 18:08    
 
V dubnu se náš tým zúčastnil ve složení RuliiCeK, Hydrogarus a W!z@rD turnaje trojic, který byl pořádán portálem mshost.cz a jeho hlavním organizátorem byl administrátor Kelin. Do turnaje se přihlásilo 19 týmů, z toho 6 nejpozději registrovaných muselo o místo bojovat v předkole. Zápasy probíhaly systémem 3v3, hrálo se 5 map, na každé 3 kola.
My jsme ale byli přihlášení poměrně brzy a v osmifinálovém souboji jsme se utkali s hráči z klanu 69 (DiX, Annie, Marius). Toto utkání bylo značně poznamenáno pravidlem o kamikaze. Jednoduché vysvětlení pravidla: Pokud udělá hráč kamikaze (svojí střelou zabjie soupeře i sebe), bod dostává druhý tým. Problémy s tím měl hlavně soupeř, který nám tak daroval několik bodů. Ale ani náš týmový výkon nebyl špatný a zaslouženě jsme vyhráli 10:5.
Ve čtvrtfinále jsme se utkali s hráči klanu nR (AciD, Al_Capone). Zápas se hrál systémem 2v2, Hydrogarusovi se nehodil termín a soupeřův hráč Tobster měl problémy s připojením. Zápas byl pro nás od začátku velmi těžký a po devíti kolech jsme prohrávali dokonce 2:7. Po třech vítězstvích jsme ještě měli malou naději, ale nakonec jsme soupeři podlehli 6:9.
Turnaj ovládli hráči z klanu HF (Moki, AHMAD, Cyanide), kteří ve finále zvítězili o pouhý jeden bod. Naši soupeři ze čtvrtfinále právě proti pozdějším vítězům vysoko prohráli 3:12. Jejich zápas o 3. místo také nezvládli, ale pouze o jeden bod.
Děkujeme portálu mshost.cz a Kelinovi, že turnaj zorganizoval. Chci také poděkovat svým spoluhráčům RuliiCeKovi a Hydrogarusovi a těšíme se na další turnaj, kde snad navážeme na stříbrnou medaili z MSHost Summer Cup.
 
Nejsi přihlášen!

registrovat!
pøihlásit
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.