DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Bronzová medaile z MSHost Shooter turnaje
  Autor: W!z@rD  Datum: 09.09.2016 - 21:42    
 
Herní portál MSHost.cz opět uspořádal přes léto turnaj v shooteru. Náš tým mezi účastníky znovu nechyběl. Do turnaje se přihlásilo 10 týmů, které byly rozřazeny do dvou základních skupin. Podle původního plánu jsme měli v základní skupině sehrát 4 kola.

V rozlosování jsme skončili stejně jako před rokem ve skupině A. Prvním soupeřem byl klan The Art of War, se kterým přišla hned na úvod prohra 3:17. Je nutné podotknout, že jsme hráli v oslabení proti kompletnímu týmu. Dalším soupeřem byl klan Deadly Force, kde jsme naopak byli v pěti a soupeři chyběli po většinu zápasu 2 hráči. Utkání skončilo výhrou 15:5. Třetí utkání se mělo konat proti klanu No Limit, který ale skončil už na počátku turnaje, kontumace 20:0. Ve čtvrtém kole a zároveň posledním v základní skupině na nás čekal silný A tým klanu Have Fun. I přestože na obou stranách byl stejný počet hráčů, nedokázali jsme zvítězit a prohráli 4:16. Celkově to znamenalo postup ze třetího místa a hra proti druhému nejlepšímu týmu B skupiny.

Ve čtvrtfinále na nás nečekal jednoduchý soupeř. Proti nám nastoupil B tým klanu Have Fun. Nám i soupeři scházeli dva hráči. Dokázali jsme potvrdit, že se nám více daří v menším počtu hráčů. Vítězstvím 12:8 jsme si zajistili postup do semifinále. Naším soupeřem byl neporažený vítěz B skupiny, klan Black scorpions. Letos jsme se do finále bohužel nedostali, soupeř nás porazil 6:14. Dokud oběma týmům chyběl jeden hráč, znovu jsme vedli. Poté se ale přidali pátí hráči na obě strany a výsledek už znáte. Ovšem na turnaji jsme neskončili, čekal nás zápas o bronzovou medaili. V našem posledním utkání na turnaji se soupeřem Impact Shot jsme suverénně vyhráli 19:1, především kvůli slabé účasti jejich hráčů.

Z mého pohledu byl druhý ročník turnaje slabší. Registrovalo se jen 10 týmů, ale i tak několik z nich do konce nevydrželo. Dalším problémem bylo (ne)dodržování soupisek, které musel každý tým při registraci uvést. Mně osobně by nevadilo, že nastupují hráči mimo soupisku. Stačilo by mi, kdyby si klany vycházely vstříc jako loni a při nekompletním týmu se hrálo s vyrovnaným počtem členů na obou stranách. Z turnaje máme ale i pozitivní zážitky. Opět jsme získali medaili. Sice ne stříbrnou, ale na druhou stranu musíme uznat, že loni jsme postoupili do finále bez jediného odehraného zápasu v play-off. Dalším pozitivem byl opět důkaz, že náš tým je stabilní. Sestavy se oproti loňskému roku trochu změnily. Do turnaje se neregistroval Ghoos[T] a samozřejmě nehrál ani Panzer, který nás opustil. Na uvolněná místa se přihlásili Aniss (5 zápasů) a jako hráč rezervy Hydrogarus (2). Kapitánem týmu byl stejně jako před rokem RuliiCeK (5). Amoniak (4) byl oproti loňskému roku přeřazen z hráčů rezervy do základní sestavy. Tým jsem doplňoval já, W!z@rD (6), Alfondra (1) a Ingnition (1), který plnil roli druhého hráče rezervy. Jeden zápas odehrál také EroxOne, který nebyl na soupisce. S naší účastí v turnaji jsem byl spokojený, jen by bylo dobré zlepšit u některých členů komunikativitu (hlavně omluvenky na zápas). Děkujeme hernímu portálu MSHost.cz za turnaj, klanu Have Fun a Kelinovi za poskytnutý server na hraní CW. Poděkování patří také všem administrátorům portálu, kteří na zápasy dohlíželi.
 
Nejsi přihlášen!

registrovat!
pøihlásit
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.