DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  National Cup - 4. sezóna
  Autor: Amoniak  Datum: 17.11.2016 - 15:03    
 
Od 29.10. do 27.11. se tento rok odehrála 4. sezóna National cupu; tentokrát jej organizovalo The Crew Gaming. Registraci naší reprezentace inicioval KINGofFAILS, přičemž jsme se rozhodli, že spojíme slovenské a české síly do společného týmu, protože se tak snáze sežene potřebný počet hráčů. Do turnaje se nakonec dostalo ještě dalších 15 reprezentací: Polsko, Rusko, Ukrajina, Venezuela, Maďarsko, Litva, Estonsko, Lotyšsko, Brazílie, Chile, Argentina, Německo, Peru, Balkán (spojená reprezentace Rumunsko, Řecko a země bývalé Jugoslávie) a ROTW (Rest Of The World - tým složený z hráčů, jejichž země neměla vlastní tým).

Systém turnaje byl vyřazovací pavouk, ve kterém jsme se v prvním zápase měli setkat s Chile. Soupeř ale nedodal své vybrané mapy v určeném termínu a zápas byl proto kontumován v náš prospěch. Postoupili jsme tak přímo do druhého kola proti balkánskému týmu, ve kterém byla známá jména jako Kenwood, Fuz, či Skymex. Utkali jsme se v neděli 6.11. v 18 hodin na serveru FoX. Z našeho týmu nastoupil Moki (kapitán), KINGofFAILS, Slovakia, Woozie, Amoniak a Hydrogarus (jen jako náhradník). Soupeři byli lepší než my a proto už od prvních map nabírali bodový náskok, který se nakonec zastavil na skóre 439:257 pro Balkán. Za nás nejvíce bodů nasbíral kapitán Moki a KINGofFAILS. Spojený česko-slovenský tým tímto zápasem vypadl a umístil se na 5.-8. místě v turnaji.

Z našeho zápasu je k dispozici video na Youtube, viz níže vlevo. Pokud byste neměli čas jej celé shlédnout, dávám zde i odkaz na asi 90-sekundový sestřih failů (níže vpravo).

    

Po našem prvním a zároveň posledním zápase se ještě tři týdny dohrával zbytek pavouka, ve kterém vyhrálo Lotyšsko (to bylo minulý turnaj 5.), na druhém místě se umístil ruský tým (ten byl minulý turnaj také druhý) a na třetím balkánská reprezentace. Bohužel Polsko, které minule vyhrálo, vypadlo již v prvním kole, kde se utkalo s Ruskem. Český tým byl v minulé sezóně 13. a slovenský 21., spojení týmů nám tedy prospělo a uvidíme, zda se nám v příštích ročnících podaří ještě vylepšit naši pozici.Ani fandění na Staromáku náš tým do čtvrtfinále nedostalo:
čti více Kompletní soupisky týmů
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.