DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  První zápas v Summer Cupu III
  Autor: Amoniak  Datum: 03.07.2017 - 00:21    
 
Naším zápasem proti Deadly Force byl zahájen třetí Summer Cup, který organizuje Moki. Tento rok se hraje all-in-one: to znamená, že se v rámci jednoho zápasu hraje celkem 5 módů (race, DD, DM, OsDM a shooter), od každého 5 map. Do turnaje se přihlásilo 12 týmů a zápasy se budou hrát v průběhu celého léta.

V našem prvním zápasu jsme nastoupili proti DeF ve složení Aniss, Hydrogarus, Kelin, Paciko, RayZ, SunShine a Amoniak. Sice se zápasy hrají v režimu 4v4, ale během utkání jsme se střídali tak, abychom využili schopnosti členů, kteří se specializují na různé módy, a zároveň si všichni zahráli. Zápas začal race módem, ve kterém jsme protihráče drtili tak, že jsme v každé mapě obsadili minimálně první dvě místa, a ve dvou mapách dokonce první čtyři. Za race mód se bod uděloval tomu týmu, který v systému bodování míst za danou mapu získal více bodů. Takto jsme tedy zápas rozjeli se skóre 5:0 pro nás.Dále se hrálo DD, ve kterém jsme byli celkem vyrovnaní, ale stejně se nám podařilo nad soupeřem vyhrát se skóre 3:2.
V neposlední řadě se hrálo osDM a DM, od každého pět map. V těchto módech nás již soupeři začali přehrávat, v obou jsme zakončili s celkem vyrovnaným skóre 2:3 pro DeF.
Do posledních pěti map, ve kterých se hrál shooter, jsme vstupovali s celkovým skóre 12:8 - chyběl nám ještě jeden bod k výhře. Shooter část byla opět vyrovnaná, ale potřebný bod se nám podařilo získat již v první mapě.
Celkový výsledek zápasu tedy byl 14:11 pro SAM a postupujeme v herním pavoukovi dále. Na tomto výsledku se podíleli všichni zúčastnění hráči, kterým děkuji za příkladnou reprezentaci. Zápas byl dobře organizován a turnajový server byl po technické stránce připraven, takže se hra obešla bez významných potíží, za což vděčíme Mokimu.

Více screenů je v záznamu o CW zde: http://sam-clan.cz/obs...clanwars_details&cwID=363
Záznam celého zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk

Další zápas budeme hrát až na začátku srpna. Celý rozpis včetně registrovaných týmů lze najít v Google dokumentu zde.

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.