DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Postup do finále Summer Cupu III
  Autor: Amoniak  Datum: 06.08.2017 - 22:25    
 
Naším protivníkem v druhém kole Summer Cupu byl B-tým klanu Have Fun, ze kterého na dnešní zápas nastoupil Toez, Ahmad, Kate a Jerry. Ještě než zápas začal jsme čekali, že hrát proti HF nejspíše nebude moc jednoduché. Přesto jsme trénink nechali jen na pár minut před samotným zápasem a doufali, že bude stačit.

Za SAM v tomto zápasu nastoupil Kelin, RudeBoy, Ingnition, Paciko a já, přičemž jsme se střídali na základě individuální oblíbenosti módů. Stejně jako v předchozím zápase se začalo hrát race, ve kterém jsme byli s HF celkem vyrovnaní, ale typicky se nám podařilo nasbírat více bodů v jednotlivých kolech, takže jsme se po prvních pěti kolech dívali na skóre 4:1 pro SAM.
Následovalo DD, ve kterém opakovaně RudeBoy s Pacikem porazili přesilu HF, která proti nim stála. V několika kolech se nám dokonce podařilo shodit celý tým HF bez jediné ztráty z našeho týmu a tak jsme tuto část prošli s čistým štítem 5:0.
Naopak v OsDM se dařilo týmu HF, který nás v každé z těchto map porazil a odnesli si tak 5 bodů pro sebe.
To se ale podařilo otočit hlavně díky Kelinovi na DM mapách, kde jsme si již zajistili vítězství zápasu bodovou převahou 4:1 pro nás.
Posledním módem byl Shooter, který jsme bez tlaku na výsledek odehráli 3:2 a zápas tak ukončili s celkovým výsledkem 16:9 pro nás. Za tímto skvělým výsledkem stojí všichni naši hráči, kteří se zápasu účastnili a kterým za to děkuji. Děkuji i soupeřům za klidnou hru a organizátorům za její plynulost.
Do finále se kromě nás dostanou ještě další dva týmy, o kterých se rozhodne v následujících týdnech. Celkový vítěz se poté určí pomocí tří zápasů v systému každý proti každému. Naše zápasy se budou odehrávat v neděli 27.8. mezi 21.00 a 23.00.

Strukturovaný zápis zápasu a spoustu dalších screenů je možno nalézt v reportu.
Celý rozpis včetně registrovaných týmů lze najít v Google dokumentu zde.

Záznam ze zápasu:


 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.