DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Bronzová medaile ze Summer Cupu III
  Autor: Amoniak  Datum: 27.08.2017 - 22:32    
 
Dnes a včera se odehrály finálové zápasy letošního Summer Cupu, do kterých jsme se dostali po předchozí výhře proti týmu Deadly Force a následné výhře v zápasu proti B-týmu HF. Z dalších dvou větví turnajového pavouka se do finále dostal také A-tým klanu HF a A-tým klanu Black Scorpions. Všechny týmy, které se do finále dostaly, se poté utkaly ve třech vzájemných zápasech, aby se určilo výsledné pořadí na stupních vítězů.

Včera proběhl náš zápas proti HF, ve kterém nás soupeř s dost velkým bodovým rozdílem porazil. Detaily zápasu jsou zde. Dnes jsme hráli zápas proti Black, který byl velmi vyrovnaný a v podstatě znamenal souboj o druhé místo. Sice se z počátku zdálo, že bychom mohli vyhrát, když jsme natáhli skóre až na 9:1 pro nás. Ale to poté soupeři dokázali otočit v kategoriích, které nám moc nešly, až na 11:9, a poté skóre i otočili na 13:12 pro ně. Turnaj poté ještě vyvrcholil soubojem HF a Black o první místo, který vyhrál tým HF 13:12. Jednalo se o vyrovnaný zápas, ve kterém se také rozhodlo až v posledním módu.

Celkově jsme tedy dosáhli na třetí místo, což považuji za dobré umístění mezi přihlášenými 12 týmy, které se účastnily. Myslím, že ve všech zápasech jsme hráli dobře a že se jedná o zasloužené umístění. Děkuji hráčům, kteří si našli čas a náš klan v tomto turnaji reprezentovali, konkrétně se jedná o následující hráče: (seřazeno podle počtu odehraných zápasů v turnaji)

4 zápasy: Paciko, Amoniak
3 zápasy: Kelin, Hydrogarus, Aniss
2 zápasy: RudeBoy, RayZ
1 zápas: W!z@rd, SunShine, Sulfan, Ingnition, Alfondra

Za třetí místo jsme získali výhru $1.500.000 v penězích na serveru MSHost.cz, kterou jsem již od Mokiho převzal a budu ji distribuovat mezi všechny zúčastněné - napište si, až budete někdy večer online.

Děkuji také organizátorům turnaje a těm, co nám fandili. Další podrobné informace o průběhu turnaje lze nalézt v tomto sheetu.

čti více Všechny zúčastněné týmy
 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.