DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  13. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SAM
  Autor: Ingnition  Datum: 26.02.2019 - 15:16    
 
Čím je člověk starší, tím mi připadá, že rok utíká rychleji a rychleji. Nyní je tomu přesně 13 let, kdy byl založen MTA klan s názvem San Andreas Masters.Mnozí z vás si teď určitě říkají, zda to má vůbec smysl něco takového psát, když náš klan již nevykazuje poměrně žádnou aktivní činnost – je to zhruba rok a půl od posledního zápasu a poslední aktualita byla o 12. výročí založení klanu (tedy doslova celý rok bez jediné aktuality). Realita je taková, že stejně jako utíkají výročí našeho klanu, stejně tak utíká i věk našich členů, a nejen členů, jakožto i celému MTA SA a GTA San Andreas. Komunita se každým rokem hodně mění, převážně drasticky ubývá. Zlaté časy této hry už jsou, bohužel, dávno pryč a i přes neuvěřitelnou mnohaletou podporu ze strany móderů, hra v CZ/SK pomalu ale jistě umírá…
Chci tím tedy říci, že naše priority a životy jsou už zkrátka úplně někde jinde, než tomu bylo dřív. A když k tomu připojíme i upadající komunitu, výsledek vidíte sami. Z klanu San Andreas Masters se již stal určitou naší vlastní „rodinnou“ komunitou, kterou už bereme úplně jiným způsobem než tím, že bychom museli za každou cenu honit výsledky v rámci zápasů. Setkáváme se osobně, pořádáme si srazy různě po republice, hrajeme jiné hry, bavíme se a debatujeme o všem možném. A můžu vám říct, že to je něco fantastického, že se náš klan po tolika letech dostal do takové fáze. Tento vztah by nám mohl kdejaký klan závidět a z mého úhlu pohledu je to ta největší výhra, kterou jsme mohli kdy dokázat! Zkuste se i vy zamyslet nad tím, jaký smysl a pointu to může mít. Že i když nějaký klan nevykonává veřejnou aktivitu, neznamená to, že je mrtvý či rozpadlý. Naopak, jeho vnitřek je silnější než kdy dříve…K této příležitosti jsem i znovu obnovil dlouho nefunkční odkazy na naše první a druhé stránky v historii, a to konkrétně na adresách old.sam-clan.cz a old2.sam-clan.cz, tak se můžete podívat kdo všechno za klanem SAM stál před 13 lety! :-)

Doufám, že se tedy zde zase za rok všichni setkáme a již nyní se těším, co nového nám rok 2019 přinese ať už v rámci klanu, tak i co se týče MTA SA :-)


 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.