DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  AKTUALITY

  Nic nemůže trvat věčně…
  Autor: Ingnition  Datum: 08.07.2024 - 01:52    
 
Nic nemůže trvat věčně… bohužel ani San Andreas Masters. Tohle video bylo vytvořeno za účelem ukončení jedné naší velké etapy, která trvala neuvěřitelných 18 let. I když naše aktivita utichla mnohem dříve, přesto tento rok označuji jako „ENDGAME“. Jako rok, se kterým se rozloučíme s naší herní MTA kariérou. Proto jsme se naposled jako celek sešli v dubnu roku 2020 na MTA serveru s krásnou účastí 13 členů. Naposled ještě zažít to, co nás provázelo prakticky velké část dětství (v době založení roku 2006 byl věkový průměr členů 13 let). A přesně takové záběry jsou obsažené v tomto videu provázané s minulostí (staré videa, screenshoty, weby…). 4 roky mi trvalo se k tomuto videu dostat, hanba mi.

Tímto bych chtěl veřejně poděkovat naprosto všem členům, kteří kdy nosili barvu a clantag našeho SAM. Byla to neuvěřitelná jízda! Pevně doufám, že se ještě někdy třeba na nějakém serveru sejdeme anebo ještě lépe, v reálném životě.

Všem patří velký díky!
Ingnition

 


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.